POWALCZ O DOTACJĘ

Członków samorządu oraz studenckich kół naukowych, artystycznych i sportowych zachęcamy do ubiegania się o dofinansowanie swoich najważniejszych przedsięwzięć przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu. Zgodnie z deklaracją resortu, preferowane będą festiwale i przeglądy studenckiej twórczości artystycznej, udział uczelnianych zespołów artystycznych w festiwalach oraz sesje, konferencje, seminaria i sympozja. Wskazane przy tym, by były to imprezy cykliczne o ponaduczelnianym zasięgu, niestety nie będą dotowane wyjazdy zagraniczne. Wypełnione i zaakceptowane według wzoru wnioski należy składać w Dziale Spraw Studenckich do 15 lutego! Dodatkowe wiadomości na ten temat i wiele innych znaleźć można na stronie Informacje dla studentów.