facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Pomóżmy Magdzie

logo

Magda Pierzyna, studentka Uniwersytetu Śląskiego, potrzebuje naszego wsparcia. W 2005 roku zdiagnozowano u niej złośliwego guza kości. Długotrwała walka z chorobą zakończyła się amputacją nogi i koniecznością noszenia protezy, która obecnie wymaga wymiany.

21-letnia Magda jest studentką trzeciego roku biotechnologii i nie wyobraża sobie sytuacji, w której brak protezy uniemożliwiłby jej uczestnictwo w zajęciach.

Fundacja „ISKIERKA”, działająca na rzecz dzieci z chorobą nowotworową, organizuje zbiórkę funduszy na zakup nowej protezy oraz długotrwałą rehabilitację Magdy.

Pomóżmy Magdzie. Wpłaty można dokonać na poniższy numer konta:

Fundacja „ISKIERKA” na rzecz dzieci z chorobą nowotworową
Warszawa 00-838, Prosta 51
ING Bank Śląski nr konta: 30 1050 1588 1000 0023 0342 1412
hasło: „Dla Magdy Pierzyna

Telewizja TVS przygotowała reportaż o Magdzie. Artykuł autorstwa Anny Piątek pt. „Wygrała z nowotworem, teraz potrzebuje protezy” oraz materiał filmowy można zobaczyć na stronie: http://www.tvs.pl/informacje/24527/.