facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Licytacja maskotki Uniwersytetu Śląskiego

FMM

Informujemy, że rozpoczęła się licytacja uniwersyteckiej maskotki, USiołka.

11 maja 2010 r. podczas konferencji prasowej, zorganizowanej w chorzowskim ogrodzie zoologicznym, miało miejsce przekazanie Fundacji „Mam marzenie” prototypu USiołka.

Niemały, bo prawie półmetrowy pluszowy osiołek stał się właśnie przedmiotem charytatywnej aukcji internetowej (http://allegro.pl/show_item.php?item=1035945407). Dochód uzyskany ze sprzedaży pluszaka zostanie przeznaczony na spełnienie marzenia 9-letniego Kuby, podopiecznego Fundacji.

Licytacja zakończy się 17 maja 2010 r. Zwycięzca aukcji otrzyma zaproszenie do udziału w uroczystości wręczenia Kubie wymarzonego komputera. Uniwersytet Śląski będzie miał przyjemność gościć nie tylko darczyńcę, ale również przedstawicieli Fundacji i samego „marzyciela”.

Liczymy, że ten drobny gest, jakim jest przekazanie USiołka, przyczyni się do spełnienia jakże ważnego, bo dziecięcego marzenia. Dlatego też gorąco zapraszamy do udziału w spełnianiu marzenia.