facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

LXX PROMOCJA DOKTORSKA

Uroczysta promocja doktorska odbędzie się w poniedziałek 28 stycznia w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, I piętro). Na uroczystość wręczenia dyplomów doktora habilitowanego i doktora nauk zapraszamy bliskich, przyjaciół i znajomych osób przystępujących do promocji oraz wszystkich zainteresowanych przebiegiem tego wydarzenia. Początek o godzinie 12.00. Poniżej nazwiska promowanych. Z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska dyplom doktora w zakresie nauk biologicznych otrzymają: dr Alicja FRAŚ dr Gabriela TURULA dr Krzysztof MALEWSKI dr Zbigniew JARZĄBEK Z Wydziału Filologicznego dyplom doktora w zakresie nauk humanistycznych otrzymają: dr Renata DEC dr Jadwiga GRACLA dr Grażyna KILIAŃSKA-PRZYBYŁO dr Agnieszka STRZAŁKA dr Wioletta BOJDA dr Anna ŁOBOS dr Barbara ZGAMA dr Katarzyna WÓJTOWICZ dr Filip MAZURKIEWICZ dr Michał KOPCZYK dr Paweł HOHMANN Z Wydziału Nauk Społecznych dyplom doktora habilitowanego w zakresie nauk humanistycznych otrzyma: dr hab. Anna GLIMOS-NADGÓRSKA dyplom doktora w zakresie nauk humanistycznych otrzymają: dr Bożena CZWOJDRAK dr Urszula WIĘCKOWSKA dr Irena PRZYWARKA dr Kamil PAŹDZIOR dr Zdzisław SŁOWIK dr Jacek BENDKOWSKI dr Jan SZERMAŃSKI dr Andrzej KASPEREK dr Grzegorz MAZURKIEWICZ dr Artur ŁACINA-ŁANOWSKI Serdecznie gratulujemy!