STUDIA W WIELKIEJ BRYTANII

Spotkanie z absolwentką Uniwersytetu Walijskiego dotyczące możliwości i warunków odbywania studiów w Wielkiej Brytanii odbędzie się w czwartek 17 stycznia o godz. 13.00 w "starej auli" na pierwszym piętrze Wydziału Nauk Społecznych UŚ (przy ul. Bankowej 11). Będzie to rzadka okazja do uzyskania szczegółowych odpowiedzi na wiele pytań:  jak i gdzie starać się o fundusze,  jak tanio zorganizować sobie mieszkanie i utrzymać się w czasie studiów,  jak wygląda proces rekrutacyjny,  oferta edukacyjna Uniwersytetu Walijskiego w Aberystwyth,  i nie tylko.
Zaproszona do udziału w spotkaniu Bożena Kuczabińska jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Walijskiego w Aberystwyth, gdzie skończyła MBA oraz studia magisterskie na wydziale polityki międzynarodowej. Organizatorami prezentacji są: Dział Współpracy z Zagranicą UŚ i Komisja ds. Współpracy z Zagranicą Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego. Serdecznie zapraszamy!