LXI PROMOCJA DOKTORSKA

JM Rektor UŚ Tadeusz Sławek zaprasza serdecznie 22 stycznia wszystkich zainteresowanych na promocję doktorską 28 doktorów i 5 doktorów habilitowanych. Wszyscy doktorzy habilitowani są pracownikami Uniwersytetu Śląskiego. Wśród 28 doktorów jest 18 pracowników UŚ i 10 pracowników innych uczelni i instytucji: - Uniwersytetu Opolskiego, - WSP w Krakowie, - Zespołu Szkół Technicznych w Sosnowcu, - Akademii Rolniczej w Krakowie (Filia Rzeszów), - Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Górniczej, - Powiatowego Centrum Pomoccy Rodzinie w Raciborzu, - Komendy Głównej Policji, Centralnego Biura Śledczego. Prace doktorskie obroniono na wydziałach: - Wydział Prawa i Administracji - 12, - Wydział Nauk Społecznych - 13, - Wydział Techniki - 3. Promocja odbędzie się w Auli Kazimierza Lepszego, budynek Rektoratu, ul. Bankowa 12, godz. 12:00.