Szkolenie "OPT!MALNY START"

Biuro Karier UŚ, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz firma Comarch S.A. zapraszają studentów ostatnich lat studiów na szkolenie OPT!MALNY START. Jego tematyka dotyczy księgowości, handlu, kadr i płac. Celem projektu OPT!MALNY START jest wyposażenie studentów w wiedzę i umiejętności, które pomogą im w aktywnym i skutecznym poszukiwaniu zatrudnienia. Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik będzie miał możliwość przystąpienia do bezpłatnego egzaminu on-line, a po jego zdaniu otrzyma certyfikat oraz kupon rabatowy uprawniający pracodawcę zatrudniającego jego posiadacza do zakupu oprogramowania CDN OPT!MA po niższej cenie. Ponadto każdy uczestnik szkolenia otrzyma materiały szkoleniowe oraz najnowszą wersję demo oprogramowania CDN OPT!MA. Szkolenie odbędzie się 5 maja 2008 roku w godzinach 10.00 - 14.00 w Auli im K. Lepszego w budynku rektoratu UŚ przy ul. Bankowej 12. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu 032 359 19 82.