METAMORFOZY DLA STUDENTÓW

logo Z początkiem 2002 roku rozpoczyna się cykl warsztatów dla studentów poświęcony preorientacji zawodowej z serii: METAMORFOZY, który poprowadzą konsultanci Biura Promocji i Karier Uniwersytetu Śląskiego. W ramach cyklu już na 15 stycznia (wtorek) zaplanowano szkolenie pt. Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej, czyli oko w oko z pracodawcą. Warsztat odbędzie się w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w godzinach 9.30-14.30. Tematyka szkolenia będzie obejmować następujące zagadnienia:  Etapy typowej procedury selekcji i rekrutacji  Rodzaje rozmów kwalifikacyjnych  Najczęstsze błędy popełniane na rozmowie kwalifikacyjnej  Kreowanie własnego wizerunku w kontakcie z pracodawcą  Trudne pytania pracodawcy  Idealny kandydat Główny cel szkolenia to przeprowadzenie symulacji rozmów kwalifikacyjnych z udziałem uczestników, podczas których „kandydaci” będą mieli możliwość poznania technik jak najlepszego zaprezentowania się w kontakcie z pracodawcą. Szkolenie będzie prowadzone metodą warsztatową (symulacja, ćwiczenia w małych grupach, psychodramy, dyskusja, burza mózgów), dlatego zachęcamy uczestników do aktywnego udziału. Zainteresowani proszeni są o dokonywanie zapisów siedzibie BPiK (pokój nr 24 w budynku Rektoratu UŚ) do 10 stycznia. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!