7. Program Ramowy dla humanistów - szkolenie

Prorektor ds. Nauki i Informatyzacji prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz Dział Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą wraz z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej przy Politechnice Śląskiej w Gliwicach serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniu pt: 7. Program Ramowy dla humanistów: Nauki społeczno-ekonomiczne i humanistyczne w programach Współpraca i Możliwości. Spotkanie odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2008 roku (czwartek) w godz. 10.00-11.45 w Katowicach, ul. Bankowa 12, budynek Rektoratu sala nr 29. Organizatorzy proszą o zapoznanie się ze szczegółowym harmonogramem szkolenia oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej. Harmonogram .pdf Karta zgłoszeniowa .doc Organizatorzy przepraszają - z powodu braku wolnych miejsc rejestracja na szkolenie została zamknięta.