Rusza kampania „Studiuj w Katowicach”

Kampania Studiuj w Katowicach organizowana przez Urząd Miasta Katowice promuje 20 uczelni, wśród których są uczelnie prywatne i państwowe. Koordynatorem projektu jest prof. dr hab. Barbara Kożusznik, prorektor ds. współpracy i promocji Uniwersytetu Śląskiego. Celem kampanii jest promocja Katowic jako miasta akademickiego oraz promowanie oferty edukacyjnej miasta zamieszczonej na stronie www.studiujwkatowicach.pl. Kampania rusza 1 maja br. i obejmie Polskę południową i wschodnią. Promocja będzie prowadzona poprzez Internet oraz reklamy zewnętrzne - tzw. billboardy, citylighty, fullbacki (reklamy umieszczone na autobusach), plakaty i ulotki. Autorem strony www.studiujwkatowicach.pl jest mgr Remigiusz Kopoczek, autorem plakatów i reklam jest dr Tomasz Kipka.