ŻYCZENIA I PLANY REKTORÓW

Ostatnie w tym roku posiedzenie Regionalnej Konferencji Rektorów, które odbędzie się we wtorek 18 grudnia (początek o godzinie 11.00) w Rektoracie Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach, będzie miało charakter podsumowujący efekty całorocznej działalności. Wśród spraw bieżących znajdzie się jednak przygotowanie stanowiska na temat planów i potrzeb inwestycyjnych państwowych wyższych uczelni województwa śląskiego. Jednym z zaproszonych do udziału w obradach gości jest także Prorektor ds. Nauki, Współpracy i Promocji Uniwersytetu Śląskiego prof. Janusz Janeczek, pełniący funkcję Przewodniczącego Rady Użytkowników Śląskiej Akademickiej Sieci Komputerowej. Stało się już tradycją, że na ostatnie w roku spotkanie RKR zaprasza jej Wiceprezydent – Rektor Akademii Ekonomicznej w Katowicach prof. Jan Wojtyła. W drugiej części posiedzenia nie zabraknie również bożonarodzeniowych życzeń i opłatka.