Studiuj w Katowicach – targi edukacji

W środę i czwartek 9 i 10 kwietnia w godzinach 10.00-17.00 w budynku Altus w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej 13 odbędą się targi edukacji będące częścią realizowanego przez miasto projektu promocyjnego – Studiuj w Katowicach. Uniwersytet Śląski jest jedną z śląskich uczelni, które zaprezentują na targach swoją ofertę. Patronat nad imprezą objął Prezydent Katowic Piotr Uszok. Serdecznie zapraszamy uczniów klas maturalnych i wszystkich zainteresowanych. W środę 9 kwietnia o godz. 10.00 w sali turkusowej będzie miała miejsce konferencja prasowa z udziałem prezydenta Piotra Uszoka i prorektor ds. współpracy i promocji UŚ prof. dr hab. Barbary Kożusznik, dotycząca kampanii promującej Katowice jako miasto studenckie.