WIGILIA DLA EMERYTOWANYCH PRACOWNIKÓW UŚ

Zgodnie z wieloletnią tradycją Dział Spraw Socjalnych zaprasza emerytowanych pracowników dydaktycznych, administracji i obsługi Uniwersytetu Śląskiego do wzięcia udziału w spotkaniach wigilijnych, które odbywać się będą w auli im. Kazimierza Lepszego (budynek Rektoratu przy ul. Bankowej 12). Spotkanie dla emerytowanych pracowników administracji UŚ zaplanowano na niedzielę 16 grudnia (początek o godz. 14.00), dla pracowników dydaktycznych na czwartek 20 grudnia (początek o 16.00), a dla pracowników obsługi na 17 i 19 grudnia (poniedziałek i środa, początek również o 16.00). W trakcie spotkań wręczane będą paczki świąteczne, natomiast w kasie Uczelni można będzie odebrać świadczenia socjalno-wczasowe (od godz. 13.00). Osoby, które z różnych względów nie wezmą udziału w spotkaniu, będą mogły odebrać świadczenia socjalno-wczasowe w kasie (budynek Rektoratu UŚ), a upominki świąteczne w Dziale Spraw Socjalnych w dniach: 21 grudnia oraz 2-15 stycznia, w godzinach: 10.30-14.00. Więcej informacji uzyskać można w siedzibie Działu, która mieści się w budynku Rektoratu UŚ (pokój nr 108, tel.: 258 09 48 wew. 1440).