Uroczysty koncert z okazji 40-lecia Uniwersytetu Śląskiego

Jego Magnificencja Rektor Akademii Muzycznej w Katowicach prof. zw. Eugeniusz Knapik oraz Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. zw. dr hab. Janusz Janeczek zapraszają na uroczysty koncert dedykowany przez Rektora i społeczność Akademii Muzycznej w Katowicach społeczności akademickiej Uniwersytetu Śląskiego z okazji 40-lecia jego istnienia. Koncert Akademickiej Orkiestry Symfonicznej im. Karola Szymanowskiego odbędzie się we wtorek 4 marca 2008 r. o godzinie 19.00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej (Katowice, ul. Zacisze 3). W programie: Ludwig van Beethoven - Koncert potrójny C-dur op. 56 Siergiej Rachmaninow - II Symfonia e-moll op. 27 Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w koncercie proszone są o potwierdzenie udziału w koncercie do 22 lutego 2008 roku - Dział Współpracy, Promocji i Karier, tel.: 032 359 13 21. Osobom tym zostaną wydane wejściówki.