Klasycyzm i pozytywizm - spór o prawo karne

Sekcja prawa karnego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konferencji naukowej pt. "Klasycyzm i pozytywizm - spór o prawo karne" poświęconej znaczeniu doktryny klasycznej i pozytywizmu w prawie karnym. Będzie ona ostatnią imprezą w ramach obchodów Jubileuszu 150 - lecia utworzenia TBSP UJ i będzie miała miejsce w piątek 11 stycznia 2002 roku w Krakowie. Stanowić ona będzie znakomitą okazję dla studentów do dyskusji z przedstawicielami zawodów prawniczych na temat reformy prawa karnego i pokazania, że dzisiejszy spór o filozofię kary nie jest niczym nowym w prawoznawstwie. Będzie tez okazją do konfrontacji przeciwstawnych koncepcji i wyciagnięcia z niej odpowiednich wniosków. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w konferencji (w tym wygłoszeniem referatu), a także chcące pomóc w jej organizacji, serdecznie proszę o pilny kontakt mailowy na adres: mkula@kr.onet.pl lub tel. 0601-28-75-77.