"Rezerwat Przyrody 'OCHOJEC' w Katowicach w obliczu zagrożeń" - debata

Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska, Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem Uniwersytetu Śląskiego, Oddział Górnośląski Polskiego Klubu Ekologicznego zapraszają na debatę publiczną "Rezerwat Przyrody 'OCHOJEC' w Katowicach w obliczu zagrożeń". Debata odbędzie się 3 stycznia 2008 r. o godz. 16.00 w auli Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 9 w Katowicach. Program debaty: 16.00 - 16.05 Przywitanie zaproszonych gości i uczestników 16.05 - 16.20 Przyroda rezerwatu "Ochojec" (J. Parusel) 16.20 - 16.30 Reportaż filmowy Urszuli Rój (Telewizja Katowice) "Bliżej Natury" 16.30 - 16.45 Reportaż radiowy Anny Dudzińskiej (Radio Katowice) "Śląska Rospuda" 16.45 - 17.10 Reportaż filmowy Bożeny Klimus i Jana Zuba (Telewizja Katowice) "Trójwymiar" 17.10 - 17.25 "Nie tędy droga" (prezentacja Sylwii Brzozowskiej, Anny Miszty i Agnieszki Sendek - studentek Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego) 17.25 - Debata publiczna Prowadzący: Piotr Skubała (Uniwersytet Śląski) Radosław Ślusarczyk (Pracownia na Rzecz Wszystkich Istot) Debacie towarzyszy okolicznościowa wystawa, dokumentująca Kampanię Informacyjną o jubileuszu rezerwatu przyrody „Ochojec”.