I Turniej Unihokeja

We wtorek 30 marca 2010 r. odbył się I Turniej Unihokeja o Mistrzostwo Ośrodka Dydaktycznego Uniwersytetu Śląskiego w Rybniku. O puchar walczyło sześć męskich drużyn.

W finale spotkały się zespoły studentów pierwszego roku kierunków filozofii oraz historii. Gra zakończyła się remisem 2:2. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, dopiero seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzcę, wygrała drużyna studentów filozofii. Na drugim miejscu uplasował się zespół studentów historii. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna politologii (II rok studiów). Najlepszym strzelcem okazał się Marek Sporysz, który zdobył 11 bramek.

Skład zwycięskiej drużyny:
Kamil Gierzycki, Jarosław Jeleń, Marcin Karczewski, Przemysław Zimoń, Tomasz Napierała, Dominik Sładek.