MSDN dla wyższych uczelni

Microsoft wprowadził na polski rynek nową ofertę licencyjną dla wyższych uczelni, prowadzących kursy i kierunki związane z informatyką, inżynierią oprogramowania oraz systemami informatycznymi. W jej ramach klienci mogą otrzymać m.in. zestaw narzędzi programistycznych Visual Studio .NET, produkty z rodziny Microsoft .NET Enterprise Servers, najbardziej aktualne wersje systemów operacyjnych, MSDN Library, oraz narzędzia programistyczne dla Windows CE. Informatyczne wydziały uczelni, które zdecydują się na subskrypcje MSDN Academic Alliance uzyskają prawo do instalacji oprogramowania na nieograniczonej liczbie komputerów służących do celów dydaktycznych. Koszt rocznej licencji MSDN Academic Alliance wynosi 799 USD netto. (Computerworld)