20 listopada o godz. 14.00 w auli K. Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych odbędzie się pierwsze spotkanie informacyjne, które zainauguruje cykl prezentacji przedstawiających Możliwość finansowania różnych przedsięwzięć akademickich ze środków funduszy europejskich. Kolejne spotkanie odbędzie się w połowie grudnia i poświęcone będzie możliwościom prowadzenia szkoleń ze środków europejskich. Inicjatorem i organizatorem spotkania jest Prorektor ds. Nauki i Informatyzacji prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś wraz z Działem Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą oraz Biurem Programów Badawczych i Funduszy Strukturalnych.