"trzecie Dni Przedsiębiorczości"

W dniach 14-16.11.2007 r. działające na Uniwersytecie Jagiellońskim - Centrum Innowacji organizuje trzecie Dni Przedsiębiorczości odbywające się pod hasłem "WIEDZA - INNOWACJE - BIZNES". Dni Przedsiębiorczości to szereg spotkań, dyskusji i warsztatów, których celem jest propagowanie wśród studentów i młodych naukowców idei przedsiębiorczości opartej o innowacyjne pomysły, uczenie "myślenia" w sposób przedsiębiorczy, a więc także nieszablonowy i nowatorski. Udział w imprezach jest bezpłatny. Kulminacją Dni będzie wielka gra ekonomiczna. Obserwując zmagania graczy będzie można dostrzec - jak pod "biznesowym mikroskopem" - wpływ konkretnych decyzji na saldo zysków oraz strat. Cała gra będzie transmitowana w telewizji internetowej.

Więcej informacji...