XL Międzynarodowa Wystawa i Giełda Minerałów, Skał i Skamieniałości Jesień 2007

Od 10 do 11 listopada Wydział Nauk o Ziemi UŚ zaprasza na kolejną - XL Międzynarodową Wystawę i Giełdę Minerałów, Skał i Skamieniałości . Będzie możliwość oglądania i zakupu kamieni szlachetnych, meteorytów, minerałów, skał, skamieniałości oraz wyrobów jubilerskich, książek o tematyce mineralogicznej, maszyn do obróbki minerałów i skał itp. PROGRAM SESJI: XL Gemmologiczno-Paleontologiczna sesja sobota (10 listopada 2007) godzina 17:00 Aula Międzywydziałowa "Opal szlachetny" Dr Włodzimierz Łapot (Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk o Ziemi) "Ewolucja wzroku ssaków naczelnych" (wykład multimedialny) Dr Andrzej Boczarowski (Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk o Ziemi) "Potop Świata" (odtworzenie po latach pierwszego wykładu multimedialnego na Naszym Wydziale). Dr Andrzej Boczarowski (Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk o Ziemi)