BAL SPORTOWCA

Akademicki Związek Sportowy i Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego zapraszają wszystkich chętnych (zarówno sportowców, jak i biernych miłośników wysiłku fizycznego) na II Bal Sportowca, który odbędzie się w czwartek 29 listopada w klubie studenckim Kocynder w centrum Chorzowa (dojazd z katowickiego rynku tramwajem numer 6 i 41, a sprzed dworca PKP: 11 i 40). W programie imprezy przewidziano między innymi: ogłoszenie wyników plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Uniwersytetu Śląskiego oraz wybory Króla i Królowej Balu. Bilety (w cenie 5 i 10 zł) nabyć można w siedzibie AZS (budynek Rektoratu UŚ przy ul. Bankowej 14, p. 200) lub u kierowników sekcji sportowych. Bal rozpoczyna się o godz. 20.00 i potrwa do 6.00 rano, obowiązują stroje wieczorowe.