Targi Funduszy Europejskich

30 października 2007r. Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego organizuje pierwsze w Polsce Targi Funduszy Europejskich (TFE). Celem przedsięwzięcia jest przekazanie rzetelnej wiedzy dotyczącej możliwości finansowania projektów ze wszystkich źródeł - unijnych oraz krajowych. Część ogólną TFE będzie stanowiła konferencja oraz panele dyskusyjne, podczas których zostaną przedstawione najważniejsze informacje o funduszach i programach, jakie Polska będzie miała do dyspozycji w latach 2007-2013. Uczestnicy będą mieli okazję uzyskania odpowiedzi na najważniejsze pytanie: z jakich źródeł i w jaki sposób będę mógł pozyskać dofinansowanie na swój projekt. Program i więcej informacji.....