Pracownicy Biura Karier UŚ na seminarium Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli

W ramach współpracy Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Zespołu Edukacji Zawodowej Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "WOM" 19 września br. w siedzibie RODN "WOM" odbędzie się seminarium skierowane do nauczycieli - wychowawców szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a poświęcone planowaniu kariery zawodowej uczniów. W ramach seminarium odbędzie się wykład zatytułowany "Sytuacja na rynku pracy w regionie a wybór kierunku kształcenia", który poprowadzi Joanna Sadowska (Biuro Karier UŚ), a także warsztat "Narzędzia pracy nauczyciela w roli doradcy zawodu", który poprowadzi Agnieszka Dunaj (Biuro Karier UŚ).