XI KONCERT AKADEMICKI

JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. zw. dr hab. Janusz Janeczek ma zaszczyt zaprosić na Uroczysty XI Koncert Akademicki z okazji Święta Uniwersytetu. Koncert odbędzie się w sobotę, 2 czerwca br., godz. 18.00 w Filharmonii Śląskiej w Katowicach, przy ul. Sokolskiej 2, w Sali Koncertowej im. Karola Stryji. w programie: Prof. dr hab. Wiesław Banyś, Prorektor ds. Nauki i Informatyzacji wykład „Zaproszenie do rozmowy o języku”. Koncert muzyczny Część I A. Vivaldi - Symfonia h-moll „Al Santo Sepolcro” A. Corelli - Concerto grosso D-dur, op.6 nr 1 S. Mercadante - Koncert fletowy e-moll Część II J. Gołąbek - II Symfonia D-dur A. Radziwiłł - Divertimento D-dur Śląska Orkiestra Kameralna Massimiliano Caldi (Włochy) - dyrygent Jan Krzeszowiec - flet Koncert zamknięty. Bilety na koncert znajdują się w dyspozycji Dziekanów Wydziałów, Związków Zawodowych, Dyrektora Biblioteki Uniwersyteckiej i Kanclerza.