CIESZYNALIA 2007

W tym roku cykliczny festiwal kulturalny "Cieszynalia 2007" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Cieszyna odbywać się będzie w dniach 29-30 maja na terenie Campusu Uniwersyteckiego UŚ w Cieszenie (parking przy D.S. "DSN"). Podczas „Cieszynaliów” wystąpią zespoły: 29 maja (wtorek): - Folkoperacja (funk & rock oparty o twórczość ludową) - Jamal (dancehall) - The White Rabbits Trip (rock) - Farben Lehre (punk reggae live) 30 maja (środa): - Managga (reggae,raga) - Vava Muffin (reggae,raga) - Loco Motive Sun (elektoniczne bity perkusyjne łączone z żywymi instrumentami+wizualizacje). Samorząd Studencki wraz z Klubem Muzycznym MAYDAY z Głogowa podjęli się organizacji koncertów wieczornych, a Koła Naukowe Animatorów Kultury oraz AZS UŚ wypełnią resztę dni wydarzeniami towarzyszącymi obchodom Cieszynaliów (m. in. zawodami sportowymi, Oskarusiami, warsztatami tematycznymi...itp).