JUWENALIA W SOSNOWCU

W Sosnowcu Juwenalia trwają od 10 maja do 12 maja. Organizowane po raz czwarty przez Porozumienie Uczelni Zagłębia, w którego skład wchodzą: Uniwersytet Śląski, Akademia Medyczna, Wyższa Szkoła Humanitas oraz Wyższa Szkoła Biznesu. Patronat Honorowy objęli: rektorzy szkół uczestniczących w porozumieniu oraz Prezydent Miasta Sosnowiec. W programie święta m.in. koncerty, spektakle teatralne, kabareton, wystawy i wiele innych atrakcji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem imprez. Program: 10 maja godz.20.00 Impreza Inaugurująca- lata 70-te – 90-te Klub Studencki Antidotum Osiedle Akademickie Sosnowiec- Pogoń 11 maja godz. 16.00 Koncert plenerowy z gwiazdą wieczoru Big Cyc oraz Anima Liberti The Nuts Xpress Park Sielecki Sosnowiec 12 maja godz. 20.00 Brazylijska fiesta Klub Studencki Antidotum Osiedle Akademickie Sosnowiec- Pogoń Wstęp wolny na wszystkie imprezy.