DNI OTWARTE UŚ I FESTIWAL NAUKI

Uniwersytet Śląski zaprasza! Dzień otwartych drzwi Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się we wtorek 17 kwietnia. Dwa kolejne dni, 18 i 19 kwietnia, to III Studencki Festiwal Nauki. W programie m.in. interesujące wykłady, wystawy, prezentacje, warszaty, konkursy.

Szczegółowy program. W ramach Dni Otwartych Uniwersytetu Śląskiego oraz Studenckiego Festiwalu Nauki Samorząd Studentów Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w zajęciach przygotowanych przez Pracowników Wydziału zorganizowanych dla uczniów szkół średnich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z biologią, biotechnologią lub ochroną środowiska. Ńa wszystkie zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Program zajęć oraz zapisy nauczycieli na zajęcia na stronie WWW.