KRZYSZTOF VARGA NA ŚLĄSKU

14 i 15 marca 2007 roku, Krzysztof Varga, autor powieści Nagrobek z lastryko spotka się z miłośnikami swojej twórczości. 14 marca (środa) na spotkanie z pisarzem zaprasza Instytut Mikołowski (ul. Jana Pawła II 8/5, Mikołów). Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00, a poprowadzi je Krzysztof Siwczyk, poeta, były student Wydziału Filologicznego i Wydziału Nauk Społecznych UŚ. Dzień później, 15 marca 2007 roku, o godz. 18.00, spotkanie z Krzysztofem Vargą odbędzie się w katowickim Teatrze Korez (pl. Sejmu Śląskiego 2). Poprowadzi je Dariusz Foks, poeta, prozaik. Po spotkaniu, na deskach Teatru Korez wystawiony zostanie monodram Piotra Warszawskiego pt. "Tequila", wg powieści Krzysztofa Vargi (ceny biletów na przedstawienie: 22zł normalny, 15zł ulgowy).