I INTERDYSCYPLINARNY KONKURS INDEKSÓW

14 marca o godz. 17.00 w Rybniku, w auli Akademii Ekonomicznej przy ul. Rudzkiej 13c, odbędzie się I Interdyscyplinarny Konkurs Indeksów - uroczysta gala wręczenia wyróżnień dla najlepszych studentów poszczególnych kierunków trybu dziennego studiów (łącznie 18 osób). Organizatorami są Samorządy Studenckie Uniwersytetu Śląskiego, Akademii Ekonomicznej oraz Politechniki Śląskiej. W trakcie uroczystości odbędzie się prezentacja Zespołu Szkół Wyższych w Rybniku, dzięki której zgromadzeni poznają wszelakiego rodzaju inicjatywy, które są podejmowane na rybnickich uczelniach. Ponadto uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola i Antoniego Szafranków zaprezentują swoją twórczość podczas 20 minutowego koncertu. Na galę zostały zaproszone władze miasta, władze uczelni, przedstawiciele środowiska medialnego, instytucji kulturalnych i sfery biznesowej Rybnika oraz studenci wraz z rodzinami.