ZEBRANIE DOKTORANTÓW UŚ

Tymczasowy Zarząd Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów UŚ, zgodnie z uchwałą walnego zebrania z dnia 26 lutego 2007 r., zaprasza doktorantów Uniwersytetu Śląskiego do udziału w kolejnym walnym zebraniu. Będzie ono poświęcone dyskusji nad projektem Regulaminu Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zebranie odbędzie się 12 marca (poniedziałek) o godz. 17.00, w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12). Projekt Regulaminu Samorządu Doktorantów Karol Makles przewodniczący Tymczasowego Zarządu URSD (karolmakles@gmail.com) Michał Łyszczarz członek Tymczasowego Zarządu URSD (mlyszcz@us.edu.pl) Michał Witkowski członek Tymczasowego Zarządu URSD (m.j.witkowski@wp.pl)