PIĘTNASTY WIECZÓR AKADEMICKI

JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ma zaszczyt zaprosić na Wieczór Akademicki, połączony ze spotkaniem przy Stole Wigilijnym, który odbędzie się we wtorek 19 grudnia o godz. 17.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie UŚ w Katowicach przy ul. Bankowej 12. Gościem Wieczoru będzie ksiądz arcybiskup prof. dr hab. Alfons Nossol, Ordynariusz Diecezji Opolskiej, Wielki Kanclerz Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego, który wygłosi wykład Nasz wkład w budowę jedności europejskiej jako "wspólnoty ducha". Spotkanie uświetni występ Akademickiego Chóru Uniwersytetu Śląskiego "Harmonia" pod dyrekcją dr Izabelli Zieleckiej-Panek. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.