CZY KONIEC EPOKI CZYTANIA LEKTUR?

Polonistyczne Koło Młodych Dydaktyków działające na Wydziale Filologicznym UŚ zaprasza na spotkanie z dr. Stanisławem Bortnowskim, który wygłosi wykład Czy koniec epoki czytania lektur? Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 6 listopada o godz. 11.30 w sali Rady Wydziału Filologicznego w Katowicach przy pl. Sejmu Śląskiego 1. Osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie się poprzez e-mail: dr Olga Przybyla olga180@wp.pl Alicja Podstolic alapod@poczta.onet.pl Dr Stanisław Bortnowski – polonista, przez 20 lat pracował jako nauczyciel w szkole średniej, starszy wykładowca w Katedrze Polonistycznej Edukacji Nauczycielskiej Instytutu Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, autor wielu publikacji metodycznych, publicysta, związany z wieloma czasopismami (m.in. „Życie Literackie”, „Polonistyka”, „Warsztaty Polonistyczne”, „Język Polski w Szkole Średniej”, „Zeszyty Szkolne”).