Młodzieżowy Klub Filmowy w Kinoteatrze „Rialto” z udziałem Uniwersytetu Śląskiego

Informujemy, że podczas najbliższego Młodzieżowego Klubu Filmowego w Kinoteatrze „Rialto” będzie możliwość poznania oferty edukacyjnej Uniwersytetu Śląskiego na rok akademicki 2010/2011. Przedsięwzięcie w sposób szczególny skierowane jest do młodzieży szkolnej.

Spotkania Młodzieżowego Klubu Filmowego mają charakter cykliczny. Okazją do najbliższego, zaplanowanego na 17 lutego 2010 r., zlotu młodzieży w Kinoteatrze, stała się projekcja filmu pt. „Motyl i skafander". Wydarzenia tego typu cieszą się dużą popularnością wśród uczniów i studentów, mających szansę oglądać, ich zdaniem, wartościowe filmy. O doborze repertuaru, decyduje bowiem sama młodzież.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła rozgłośnia radiowa Uniwersytetu Śląskiego, Studenckie Studio Radiowe „Egida".