LXVI PROMOCJA DOKTORSKA

Pierwsza w tym roku akademickim promocja doktorska odbędzie się w poniedziałek 15. października w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, I piętro). Na uroczystość wręczenia dyplomów doktora habilitowanego i doktora nauk zapraszamy bliskich, przyjaciół i znajomych osób przystępujących do promocji oraz wszystkich zainteresowanych przebiegiem tego wydarzenia. Początek ceremonii nastąpi o godzinie 12.00. Oto nazwiska Promowanych: Z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska · dyplom doktora habilitowanego nauk biologicznych otrzymają: dr hab. Ryszard CIEPAŁ dr hab. Jacek GORCZYCA dr hab. Jerzy NAKIELSKI · dyplom doktora w zakresie nauk biologicznych otrzymają: dr Katarzyna HUPERT-KOCUREK dr Jolanta BROŻEK dr Agnieszka BABCZYŃSKA dr Danuta NABIAŁKOWSKA dr Anna ŚLIWIŃSKA-WYRZYCHOWSKA. Z Wydziału Filologicznego · dyplom doktora habilitowanego w zakresie nauk humanistycznych otrzymają: dr hab. Anna LUBECKA dr hab. Piotr ŻMIGRODZKI · dyplom doktora w zakresie nauk humanistycznych otrzymają: dr Beata ŁUKARSKA dr Izabela KACZMARZYK dr Anna KRYSZTOFIAK dr Agnieszka ADAMOWICZ dr Katarzyna WYRWAS dr Adam REGIEWICZ dr Damian NORAS. Z Wydziału Nauk Społecznych · dyplom doktora habilitowanego w zakresie nauk humanistycznych otrzymają: dr hab. Sylwester FERTACZ dr hab. Andrzej Jan NORAS · dyplom doktora w zakresie nauk humanistycznych otrzymają: dr Dobroniega Hanna TRAWKOWSKA dr Dorota LIZOŃ-SZŁAPOWSKA dr Małgorzata DOMAGAŁA dr Dorota CZAKON dr Jadwiga MAZUR dr Jolanta GOTTWALD dr Andrzej SZYMAŃSKI Przystępującym do promocji serdecznie gratulujemy! (KB - BPiK)