SPOTKANIE REKRUTACYJNE Z FIRMĄ UPC POLSKA

UPC Polska sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie rekrutacyjnym, który jest kierowany przede wszystkim do studentów IV, V roku studiów bądź absolwentów studiów o profilu informatycznym. Spotkanie z przedstawicielami firmy odbędzie się 13 czerwca o godz. 11.00 w auli im. Waleriana Pańki w budynku Instytutu Matematyki UŚ przy ul. Bankowej 14. W programie spotkania przewidziano przedstawienie konkretnych ofert zatrudnienia (umowa o pracę, w pełnym / niepełnym wymiarze czasu pracy, w systemie równoważnego bądź weekendowego czasu pracy), zaprezentowanie stanowiska, zakresów obowiązków, przybliżenie samej firmy oraz strategii personalnej (ścieżki kariery, stałe zatrudnienie, benefity na rzecz pracowników) oraz zaprezentowanie produktów oferowanych przez UPC od strony informatycznej.