PIKNIK Z UNIWERSYTETEM ŚLĄSKIM

Stowarzyszenie Przyjaciół Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza na Piknik z Uniwersytetem Śląskim organizowany pod honorowym patronatem JM Rektora UŚ prof. zw. dr. hab. Janusza Janeczka i Prezydenta Chorzowa Marka Kopla. Piknik odbędzie się w piątek 2 czerwca na zielonych terenach przy Szkole Zarządzania UŚ w Chorzowie, ul. 75 Pułku Piechoty 1, początek o godz. 16.00. Wstęp na piknik wolny. w programie: występy Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Katowice” UŚ koncert zespołu Koala Band z Tarnowskich Gór pokaz salsy oraz sztuki walki aikido w wykonaniu członków AZS plenerowy pokaz kultowego filmu „Miś” dla dzieci, młodzieży i dorosłych ciekawe gry, zabawy i konkursy z nagrodami, a także pokazy tresury i sprawności psów dla smakoszy przygotowano m.in. specjały kuchni śląskiej Dobrowolną cegiełkę na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Uniwersytetu Śląskiego można nabyć w Dziale Socjalnym UŚ, Katowice ul. Szkolna 7, pokój nr 3, tel. 032/ 359 15 15, w cenie 15 zł.