facebook twitter instagram issuu google+ youtube ustv

MAŁE DIPLOMA - FINAŁ KONKURSU

30 marca zakończył się I etap ogólnopolskiego konkursu Małe Diploma, którego nagrodą jest wstęp na studia na kierunku politologia bez postępowania kwalifikacyjnego. Do finału, który odbędzie się w czwartek 20 kwietnia, zakwalifikowało się siedmioro uczniów. Wcielą się oni w wylosowane role negocjatorów, reprezentujących jedną ze stron aktualnego konfliktu międzynarodowego. Tematem konkursu będzie wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Wyniki V edycji Konkursu Negocjacyjnego Małe Diploma Zgodnie z regulaminem Konkursu Małe Diploma do II etapu wchodzą: - Maciej Nowicki – 45 pkt. (II LO im. S.Staszica w Tarnowskich Górach) - Sylwia Stompioł – 42 pkt. (II LO im. E.Plater w Sosnowcu) - Mariusz Augustynowicz – 41 pkt. (II LO im. S.Staszica w Tarnowskich Górach) - Alicja Frimark – 40 pkt. (II LO im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach) - Karolina Mendrela – 40 pkt. (II LO im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach) - Paweł Małek – 40 pkt. (III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach) - Szymon Knebel – 40 pkt. (III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach) Wyniki Konkursu: - Dawid Ciślak – 27 pkt. - Bartosz Duszyński – 35 pkt. - Grzegorz Stokłos – 36 pkt. - Łukasz Mirowski – 32 pkt. - Karolina Mendrela – 40 pkt. - Alicja Frimark – 40 pkt. - Mariusz Mazur – 31 pkt. - Marcin Moroń – 25 pkt. - Aleksander Stępień – 34 pkt. - Piotr Płonka – 28 pkt. - Piotr Stokłosa – 28 pkt. - Marcin Szczepańczyk – 33 pkt. - Katarzyna Myrcik – 26 pkt. - Joanna Zielińska – 31 pkt. - Liliana Marczak – 33 pkt. - Sandra Krusz – 29 pkt. - Jarosław Kowalczyk – 35 pkt. - Sylwia Stompioł – 42 pkt. - Paulina Piszczek – 28 pkt. - Piotr Łaskawski – 26 pkt. - Maciej Nowicki – 45 pkt. - Tomasz Olszewski – 36 pkt. - Mariusz Augustynowicz – 41 pkt. - Mateusz Cepiga – 25 pkt. - Łukasz Zych – 37 pkt. - Jakub Sierzchała – 33 pkt. - Waldemar Bogdan – 34 pkt. - Paweł Małek – 40 pkt. - Tomasz Dudek – 35 pkt. - Szymon Knebel – 40 pkt. - Adam Myszor – 25 pkt. - Szymon Knebel – 40 pkt. - Anna Piontek – 25 pkt. Pozostałe osoby biorące udział w konkursie uzyskały poniżej 25 punktów. Honorowy tytuł „Kuźni Młodych Dyplomatów” otrzymują: ● II LO im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach ● II LO im. S. Staszica w Tarnowskich Górach ● III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach Finał odbędzie się 20 kwietnia o godz. 11.00 na Wydziale Nauk Społecznych przy ulicy Bankowej 11.

Strona internetowa bez barier