II STUDENCKI FESTIWAL NAUKI I DNI OTWARTE

Uniwersytet Śląski zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte i II Studencki Festiwal Nauki, które będą trwały od 4 do 6 kwietnia na wszystkich wydziałach uczelni i w rektoracie. W ramach festiwalu odbędzie się szereg imprez i spotkań, jak: wykłady, spektakle teatralne, pokazy filmowe, panele dyskusyjne, zajęcia laboratoryjne, wystawy, konkursy oraz warsztaty dotyczące m.in. anatomii zwierząt, sztuki filmowej, romantycznej literatury grozy, mediów, sztuki pomagania, negocjacji, mowy ciała, psychologii widzenia, tworzenia mandali, zagadnień geografii, astronomii, informatyki i in. Dni Otwarte będą okazją do zapoznania się z warunkami studiowania i spotkania się z przedstawicielami wydziałów i jednostek dydaktycznych - studentów i wykładowców. Organizatorem imprez jest Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego. Szczegółowe informacje i program.