TYDZIEŃ POMOCY OFIAROM PRZESTĘPSTW

Informujemy, że w dniach od 22 lutego do 1 marca br. w Ramach Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw Prokuratura Okręgowa w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 31 (VI piętro, pokój 619) będzie udzielała zainteresowanym informacji na temat przysługujących ofiarom przestępstw uprawnień. Informujemy także, że na terenie okręgu działania Prokuratury Rejonowej w Katowicach pomocy udzielają następujące instytucje i organizacje: FUNDACJA „DTŚ” ul. Kołłątaja 21 41-300 Dąbrowa Górnicza skrytka pocztowa 10 udziela pomocy m.in. osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych i komunikacyjnych STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM W WYPADKACH, KOLIZJACH DROGOWYCH I NA SKUTEK BŁĘDÓW LEKARSKICH „WOKANDA” ul. Jagiellońska 5 40-035 Katowice udziela m.in. pomocy ekonomicznej poszkodowanym w wypadkach, kolizjach drogowych oraz na skutek błędów lekarskich, a także pomocy w organizacji opieki medycznej i rehabilitacyjnej.