BAL PRZYJACIÓŁ UNIWERSYTETU

Stowarzyszenie Przyjaciół Uniwersytetu Śląskiego oraz Instytucja Kultury "Estrada Śląska" zapraszają do udziału w uroczystym balu na rzecz budowy Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Ekonomicznej, który odbędzie się w sobotę 18 lutego w gmachu Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, początek o godz. 20.00. Bal już tradycyjnie jest okazją do spotkania z absolwentami i przyjaciółmi Uniwersytetu Śląskiego oraz przedstawicielami świata polityki, sztuki, biznesu. W trakcie balu będzie możliwość zakupu unikatowych form ceramicznych, wykonanych przez studentów Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego UŚ. Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na rzecz budowy Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Ekonomicznej. Oprawę muzyczną zapewni zespół Just Covered. Rezerwacje oraz szczegółowe informacje pod numerami telefonów: 032/ 359 20 74, 359 12 50, 359 12 30, fax 32/ 359 19 45.