Zostań lektorem języka polskiego

Jeżeli chcesz mieć możliwość uprawiania ciekawego zawodu, jeżeli chcesz mieć kontakt z cudzoziemcami z całego świata, którzy interesują się Polską, zostań lektorem języka polskiego i zdobądź potrzebne kwalifikacje w Podyplomowym Studium Nauczania Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego UŚ. Podyplomowe Studium Nauczania Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego Uniwersytetu Śląskeigo ogłasza nabór słuchaczy na rok akademicki 2001/2002. Podczas nauki w Studium słuchacze mogą zapoznać się z multimedialnymi metodami nauczania języka Polskiego jako obcego. Korzystać mogą z najnowocześniejszych programów komputerowych i audiowizualnych oraz uczyć cudzoziemców korespondencyjnie. Poczas nauki oferowane są praktyki z obcokrajowcami. Kandydaci proszeni są o składanie dokumentów do końca lipca br. w sekretariacie Studium, gdzie można także uzyskać szczegółowe informacje. Podyplomowe Studium Nauczania Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego UŚ Uniwersyte Śląski w Katowicach Pl. Sejmu Śl. 1, pok. 424 Te. 2512991, 2009424 Godziny otwarcia biura: od poniedziałku do piątku 10:00-16:00 Nauka w Studium trwa dwa semestry. Koszt jednego semestru wynosi 850 zł.