Punkt kontaktowy START - spotkanie „Role Models”

Punkt kontaktowy START organizuje spotkanie „Role Models”, które odbędzie się 15 grudnia 2009 r. o godz. 16.00 w Rondzie Sztuki.

„Role Models”, czyli spotkanie sfery biznesu i tych, którym się w nim powiodło z młodymi osobami chcącymi założyć własną firmę, umożliwi poznanie środowiska przyjaznego rozwojowi przedsiębiorczości w regionie i Polsce. Przedsiębiorcy i menedżerowie podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą cennych rad studentom myślącym o własnym biznesie.

O swoich doświadczeniach w sferze biznesu opowiedzą:

• Damian Derebecki - wiceprezes zarządu RoboNET Sp z o.o., firmy prowadzącej m.in. innowacyjne zajęcia z robotyki i informatyki, podczas których dzieci w wieku szkolnym i gimnazjalnym poznają podstawy konstrukcji maszyn oraz techniki programowania.
  • Michał Wojciechowski - prezes zarządu encja.com Sp. z o.o. - firmy, która została zauważona i doceniona jako najlepszy projektodawca Śląskiej Sieci Aniołów Biznesu Silban.
  • Wojciech Różański - prezes zarządu Recore Sp. z o.o. (projektowanie technologiczne i przemysłowe), prokurent w Cavero Sp. z o.o. (doradztwo i szkolenia); wcześniej pracownik firm branży badawczo-rozwojowej, w 2003 r. - współzałożyciel Prime Public Relations. Wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, trener w zakresie wykorzystania technologii internetowych w działalności marketingowej i sprzedażowej.