Międzynarodowe Seminarium Menadżerów Sztuki

Śląski Teatr Tańca z Bytomia, firma Catherine Peila z USA oraz Uniwersytet Śląski serdecznie zapraszają w dniach od 24 do 28 czerwca (Wydział Nauk Społecznych) na Międzynarodowe Seminarium Menadżerów Sztuki, które odbędzie się w ramach VIII MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO i FESTIWALU SZTUKI TANECZNEJ. Seminarium adresowane jest do menadżerów, artystów, osób zarządzających instytucjami kultury i studentów. W programie seminarium: Public Relations, fundrising (zdobywanie funduszy), przygotowanie profesjonalnego pakietu reklamowego, organizacja tournee, itp. Seminarium prowadzone będzie przez Catherine Peila z udziałem zaproszonych gości, m. in.: - Eran Baniel / Izrael dyrektor festiwalu Curtain up w Tel – Avivie, - Patricia Carreras Jacob / Kostaryka wiceminister kultury, - Orn Gudmundsson / Islandia dyrektor Ballet School w Reykjaviku, - Christiane Eiffes / Luksemburg dyrektor Theatre Danse at Muset, - Beate Sokoll / Niemcy Choreographishes Zentrum/NRW Essen, - Gianni Malfer / Niemcy Choreographishes Zentrum/NRW Essen, -Madeline Ritter / Niemcy Tanz Performance Koln, - Jackie Poole / W. Brytania Glocestershire Dance, - Anthony Waller / W. Brytania Dance Agency Cornwall, - Diana Warden / W. Brytania Dance Service, - Kim Konikov / USA - Ivan Sygoda / USA Director Pentacle, - Lisa Sharamatiro / USA Cultural Policy and Arts Administration, - Marilyn Danitz / USA Prezes American Dance Association.