WARSZTAT DZIENNIKARSKI NA UNIWERSYTECIE ŚLĄSKIM

Biuro Promocji i Karier zaprasza studentów Uniwersytetu Śląskiego do udziału w warsztacie dziennikarskim, który odbędzie się na naszej Uczelni 2 czerwca br. o godzinie 10.00 w sali 29 w budynku rektoratu. Warsztat ten skierowany jest szczególnie do studentów, którym umiejętności dziennikarskie będą przydatne podczas praktyk wakacyjnych lub w karierze zawodowej. Podczas warsztatu prowadzonego przez dziennikarkę Gazety Wyborczej uczestnicy dowiedzą się min. jak pisać artykuły i zbierać informacje. Poznają też różne formy tekstów dziennikarskich. Studenci zainteresowani udziałem w szkoleniu proszeni są o wypełnienie i przesłanie formularza do 31 maja. Szczegółowych informacji udziela Biuro Promocji i Karier, Katowice, ul. Bankowa 12a; e-mail: bpik@us.edu.pl; tel. (032) 359 19 82.