MAJÓWKA Z UNIWERSYTETEM ŚLĄSKIM

Stowarzyszenie Przyjaciół Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza na Majówkę z Uniwersytetem Śląskim, która odbędzie się w sobotę 21 maja na zielonych terenach przy Szkole Zarządzania UŚ, w Chorzowie, ul. 75 Pułku Piechoty 1, początek o godz. 14.00. Honorowy patronat objęli JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego, prof. dr hab. Janusz Janeczek i Prezydent Chorzowa Marek Kopel. Wstęp na Majówkę wolny. w programie: występy Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Katowice” UŚ koncert zespołu Koala Band z Tarnowskich Gór pokaz tańca irlandzkiego oraz sztuki walki kendo dla dzieci, młodzieży i dorosłych ciekawe gry, zabawy i konkursy z nagrodami, a także pokazy tresury i sprawności psów dla smakoszy przygotowano m.in. specjały kuchni śląskiej Dobrowolną cegiełkę na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Uniwersytetu Śląskiego można nabyć w Dziale Spraw Socjalnych UŚ, Katowice ul. Szkolna 7, pokój nr 3, tel. (0 32) 359 15 15, w cenie 15 zł.