POKOLENIE JANA PAWŁA II CZY POKOLENIE DANA BROWNA?

Studenckie Koło Naukowe Teologów przy Wydziale Teologicznym oraz rady samorządów studenckich wydziałów Nauk Społecznych i Teologicznego serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie otwarte z cyklu Pokolenie Jana Pawła II - generacją Nic?, podczas którego wykład Pokolenie Jana Pawła II czy pokolenie Dana Browna? wygłosi ks. dr Grzegorz Strzelczyk z Wydziału Teologicznego UŚ. Spotkanie odbędzie się w środę 11 maja o godz. 15.00 w siedzibie Wydziału, w Katowicach, ul. Jordana 18. kolejne spotkania: 20 maja godz. 11.00 Wydział Nauk Społecznych UŚ (Katowice, ul. Bankowa 11) ks. prof. dr hab. Jerzy Szymik (Wydział Teologii KUL, Instytut Teologii Dogmatycznej) Skąd nadzieja? 24 maja godz. 14.00 Wydział Teologiczny UŚ (Katowice ,ul. Jordana 18) dr Elżbieta Tkocz (Wydział Teologiczny UŚ) Światowe Dni Młodzieży – szansa i wyzwanie dla duszpasterstwa młodzieży w parafii Kontynuację wykładów z cyklu Pokolenie Jana Pawła II – generacją Nic? przewidziano na semestr zimowy roku akademickiego 2005/2006.