W KRYZYSIE AUTORYTETÓW

Studenckie Koło Naukowe Teologów przy Wydziale Teologicznym UŚ, Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Społecznych i Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego zapraszają na cykl wykładów Pokolenie Jana Pawła II - generacją Nic? W pierwszym wykładzie cyklu W kryzysie autorytetów wezmą udział: socjolog dr Krzysztof Łęcki z Wydziału Nauk Społecznych oraz teolog ks. dr Jacek Kempa z Wydziału Teologicznego. Spotkanie odbędzie się w środę 13 kwietnia o godz. 14.00 w sali 301 gmachu Wydziału Teologicznego przy ul. Jordana 18. Kolejnymi gośćmi cyklu Pokolenie Jana Pawła II – generacją Nic? będą m.in. ks. prof. dr hab. Jerzy Szymik (teolog, poeta, publicysta; Wydział Teologii KUL), ks. dr Grzegorz Strzelczyk (teolog; Wydział Teologiczny UŚ), Kuba Wandachowicz (filozof, muzyk zespołu Cool Kids of Death).