Wyniki III Turnieju Mikołajkowego w piłce nożnej

Dziewięć zespołów brało udział w zakończonym III Turnieju Mikołajkowym w Rydułtowach. Po zaciętych eliminacjach w trzech grupach wyłoniono finalistów - studentów historii I roku, historii III roku, politologii II roku.

Finał rozegrano systemem „każdy z każdym". Tegorocznym zwycięzcą został zespół II roku politologii.

Skład zwycięskiej drużyny: Piotr Jastrzębski, Marcin Urbanowicz, Grzegorz Sekita, Adam Wieczorek, Zbigniew Forajter, Mateusz Kornas, Mateusz Lubczyk.

Najlepszym bramkarzem okazał się Grzegorz Sekita (politologia II r.), najlepszym strzelcem – Artur Bujnowski. Zawodnicy i kibice uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego studenta politologii Przemysława Michalczyka, który uczestniczył w dwóch poprzednich edycjach turnieju.