SYSTEM ONELOG - ŁATWY DOSTĘP DO BAZ DANYCH

Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego zaprasza pracowników naukowo-dydaktycznych Uczelni na prezentację systemu Onelog, pozwalającego użytkownikom łączącym się z komputerów zlokalizowanych poza siecią Uniwersytetu Śląskiego (np. z domu) na łatwy dostęp do zasobów informacji elektronicznej - baz danych oraz czasopism elektronicznych. Prezentacja odbędzie się w czwartek 17 marca w godzinach 10.45-15.00 w auli im. K. Lepszego w Rektoracie UŚ, ul. Bankowa 12. Zakup systemu Onelog jest planowany w najbliższym czasie. Do 15 maja 2005 będzie działała jego wersja testowa. Pracownicy naukowi chcący korzystać z zasobów elektronicznych Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego z komputerów domowych mogą zgłaszać się do Oddziału Informacji Naukowej BUŚ, (ul. Bankowa 14, p.409, tel.359 17 45, e-mail: bgoin@bg.us.edu.pl). Warunkiem założenia konta systemu Onelog jest wypełnienie karty użytkownika i podpisanie deklaracji zobowiązującej do przestrzegania praw autorskich i wymogów licencji.